Вас вітає центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Міської ради міста Кропивницького!

вівторок, 27 березня 2018 р.

Цикл локацій «Нова українська школа у Кропивницькому»

Мета: ознайомити керівників закладів освіти з досягненнями педагогів шкіл міста в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа» та можливостями використання нового матеріального оснащення; спонукати учасників до більш активного залучення педагогів до оновлення знань.




11 коментарів:

  1. Цікавий матеріал.Будемо навчатися,обмінюватися досвідом. Дякуємо.

    ВідповістиВидалити
  2. Лисиціна Галина2 квітня 2018 р. о 19:11

    Дуже насичений по інформації матеріал. Багато почерпнула для себе нового, свіжо глянула на раніше відоме.

    ВідповістиВидалити
  3. Жук Оксана Анатоліівна .Дуже рада, що будемо вивчати ці прректи детально. Кожен з них цікавий,сучасний,продуманий.

    ВідповістиВидалити
  4. Жук Оксана Анатоліівна .Дуже рада, що ці проекти вивчатимемо детально. Кожен з них цікавий,сучасний,продуманий.

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую за цікавий матеріал. Взяла для себе багато нового та сучасного. Буду поступово вводити в роботу елементи нових методів.

    ВідповістиВидалити
  6. Дуже цікава форма методичної роботи. Сучасно, креативно, своєчасно.

    ВідповістиВидалити
  7. Щиро вдячна за цікавий матеріал. Актуально, корисно, можна застосовувати на практиці.

    ВідповістиВидалити
  8. ЛАРИСА НАЗАРЕНКО, НВОЛШДНЗ "ВІКТОРІЯ-П"2 квітня 2018 р. о 21:33

    Під час проведення локацій, я не тільки поділилася досвідом про експеримент в нашій школі, а і ознайомилася з досягненнями педагогів шкіл міста в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа» та можливостями використання нового матеріального оснащення. Виникло бажання дізнатися більше.

    ВідповістиВидалити
  9. Лариса Нестеряк3 квітня 2018 р. о 00:37

    Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Для цього мають застосовуватися нові підходи й методики викладання. Проведення таких інформаційних заходів у нашому місті спонукатимуть нас, педагогів, до самоосвіти, оновлення знань, до оволодіння сучасними освітніми технологіями. Вчитися ніколи не пізно. Щиро дякую за ідею та цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  10. Дійсно всі учасники заходу мали змогу ознайомитись з цікавими напрацюваннями колег, які допоможуть дітям опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для кожної вікової групи спосіб. Дякуємо за практичну допомогу у роботі!

    ВідповістиВидалити
  11. Завдання Нової української школи – це необхідність надання кожній дитині доступу до якісної освіти, забезпечення їй права на успіх у житті та максимальне розкриття власних здібностей. Новій освіті потрібні нові, креативні педагоги, які готові змінюватися й професійно зростати, а вони в нашому місті є! У цьому змогли переконатися всі учасники даного заходу.

    ВідповістиВидалити